‘אור שלום’ קיבל מעמד של יועץ מקצועי לארגון האו”ם ומוסדותיו

המועצה הכלכלית חברתית של האו”ם (ECOSOC) הכריזה כי אימצה את המלצת הוועדה לארגונים לא ממשלתיים (NGOs) להעניק לנו מעמד של ארגון מייעץ מקצועי לאו”ם ומוסדותיו השונים. משמעות ההכרזה הינה הכרה בנו כארגון כמוביל ברמה העולמית בנושא האומנה והמעונות המשפחתיים ומתן טיפול וליווי של ילדים ונוער בסיכון.
המעמד החדש יאפשר לנו להעניק יעוץ וליווי מקצועי בתחומי פעילותנו, להשתתף במפגשים, אירועים, כנסים ופעילויות של האו”ם ומוסדותיו, לשמש כמשקיפים בישיבות פומביות של ECOSOC, גופי הבת שלה ומועצת זכויות האדם, לפתח קשרים מקצועיים עם ארגונים ברחבי העולם, להתעדכן בהתפתחויות ומגמות אחרונות ולהעלות את המודעות הציבורית בעולם לנושא האומנה והמעונות המשפחתיים.
בין ההתמחויות הייחודיות שנוכל לייעץ בהם ניתן למנות עבודה עם ילדים, נוער וצעירים שהוצאו מביתם אותן הוא יוכל לשתף, ניתן למנות עבודה ייחודיות עם ילדים ונוער ברמות פגיעה וצרכים שונים, שימת דגש על ביתיות, משפחתיות ואינדיווידואלית, פיתוח תכניות המאפשרות שילוב בקהילה תוך שמירת הזהות והשייכות למגזר ולדת, סל שירותים ותוכנית אישית לכל ילד/ה , נער/ה וצעיר/ה, שילוב אחים באותה המסגרת ומיקוד בשימור וחיזוק הקשר ביניהם לבין משפחתם וכמובן טיפול קליני/פסיכולוגי ברמה גבוהה.

טלי חלף, מנכ”לית הארגון, אמרה בהתרגשות לאחר ההכרזה: “אני שמחה ונרגשת מההכרה הייחודית והמשמעותית שקבלנו על פועלנו לחיזוק אוכ’ מוחלשות בחברה. במשך למעלה מ 4 עשורים צברנו בארגון ידע עצום וניסיון רב בטיפול בתינוקות, ילדים, נוער וצעירים, בוגרי הארגון שלנו, שלאחר גיל 18 מתחילים את צעדיהם הראשונים לחיים עצמאיים.
אני גאה במאות עובדי הארגון המסורים שלנו שההישג הזה רשום בעיקר על שמם ושמחה על האפשרות להעביר הלאה את הידע המקצועי הרב שלנו, כמו גם להמשיך ולהעמיק את הידע שלנו באמצעות חשיפה למחקרים, מגמות ואירועים שונים הקשורים לילדים בסיכון ברחבי העולם” .

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

שם

דוא״ל

שפה

You have Successfully Subscribed!

Subscribe To Our Newsletter

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Name

Email

Language

You have Successfully Subscribed!

רוצים להיות הורי בית?

אם להיות הורי בית במעון משפחתי לילדים בסיכון, נשמע לכם מאתגר ומשמעותי.
אם אתם מוכנים להעניק לתת ולהכיל.
אם אתם רוצים להיות חלק מהעשייה החשובה הזו, נא לשלוח קו"ח לטלי גפן  talig2@orr-shalom.co.il

Skip to content