fbpx

מדיניות פרטיות

הנך מתבקש לקרוא מדיניות פרטיות זו בטרם תעשה כל שימוש באתר (כהגדרתו להלן). בשימוש ו/או גישה לאתר אתה מסכים לכך שאור שלום למען ילדים ונוער בע"מ (חל"צ) (להלן "אנחנו" ו/או "החברה" ) תעשה שימוש במידע האישי שלך שיגיע לידיה בקשר עם האתר בהתאם למדיניות פרטיות זו.

אם אינך מסכים לתנאים שלהלן אנא אל תעשה כל שימוש באתר.

פרטי קשר

אם יש לך שאלות או הצעות בנוגע למדיניות הפרטיות שלנו, אנא צור איתנו קשר בדוא"ל: info@orr-shalom.co.il

 1. מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות זו מתארת את הדרכים שבהן בכוונתנו לעשות שימוש במידע אישי שלך שיגיע לידינו דרך אתר זה והשירותים הנלווים אליו הנמצא בכתובת www.orr-shalom.org.il  (להלן "האתר").

 1. איסוף מידע ושימוש בו
 • פרטי הרשמה בעת הרשמה ו/או התעניינות בנוגע לפעילויות המפורסמות באתר תתבקש לספק פרטים אישיים, לרבות: שם מלא, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ופרטים נוספים לפי הפעילות שבה הנך מתעניין. בכוונתנו לעשות שימוש במידע זה למטרות הבאות: (1) זיהוי אישי, (2) לאפשר לנו ליצור איתך קשר לצורך שירות לקוחות ככל שיהיה בכך צורך (3) תפעול ותחזוק האתר, הפעילויות ומתן השירות, (4) להתאים אישית את תוכן אתר זה והשירותים שאנו מציעים כך שנוכל לשפר את השירות.
 • תכתובות ורשימת תפוצה אנו עשויים לשמור תכתובות שנערכו בינינו לבינך לצרכי שירות לקוחות, ניהול ושיפור האתר. ניתן להירשם לרשימת התפוצה שלנו, כך שמדי פעם תקבל מאיתנו עדכונים ושירותים אחרים הרלוונטיים לפעילות של אור שלום. לצורך כך יהיה עליך למסור לנו את כתובת הדואר האלקטרוני שלך. בכל עת תוכל לצאת מרשימת התפוצה על ידי הקלקה על הסרה מרשימת תפוצה בתחתית המייל הנשלח אליך מאיתנו או על-ידי משלוח מייל בבקשה להסרה מרשימת התפוצה לכתובת. info@orr-shalom.co.il
 • קובצי יומן רישום לצרכי תחזוקה שגרתית, ניתוח נתוני תעבורה ומתן ושיפור האתר, אנחנו משתמשים בקובצי יומן רישום שאוספים מידע כגון כתובות פרוטוקול אינטרנט (IP), מידע על דפדפנים, קוקיס, ספקי שירות אינטרנט (ISP), דפים מפנים/דפי יציאה, סוגי פלטפורמות, חותמות תאריך/שעה ומספר ומיקום בדף של לחיצות. אנחנו משתמשים במידע זה כדי לנתח מגמות, לנהל את האתר, לעקוב אחר תנועת משתמשים באופן מצטבר, לאבחן בעיות בשרתים שלנו ולאסוף מידע דמוגרפי נרחב לשימוש מצטבר. מידע זה אינו מקושר למידע נוסף המאפשר זיהוי אישי באמצעים סבירים. אנחנו משתמשים גם בכלי שירות למעקב המשתמש בקובצי יומן רישום כדי לנתח תנועות משתמשים ולשמור כתובות IP לצרכים סטטיסטיים אגרגטיביים.
 • מידע מגורמים שלישיים אנו עשויים לקבל עליך מידע ממקורות צד שלישי ולצרף אותו לפרטי הרישום שלך. מידע זה עשוי לכלול: פרטים עדכניים של כתובת דוא"ל ומספר טלפון מגורמי צד שלישי. ייתכן שנשתמש בפרטים אלה כדי לתקן את הרשומות שלנו, לאפשר מתן שירותים, העברת הודעות כהלכה וכן בירור תלונות, חשד להונאה או התנהגות בלתי הולמת.
 • קוקיס (Cookies) וווב ביקונס (Web Beacons) קוקיס הם פיסות מידע קטנות המאוחסנות במחשב שלך וקשורות למידע עליך. אנחנו משתמשים בקוקיס של תעבורת תקשורת אשר הפעלתם מסתיימת בעת סגירת הדפדפן, והן בקוקיס קבועים המאוחסנים בכונן הקשיח שלך. הקוקיס הקבועים לא יימחקו בעת סגירת הדפדפן, קוקיס אלו שומרים פרטי תעבורת רשת ושימוש באתר על-ידי המשתמש.
  בדרך כלל הדפדפן קולט קוקיס באופן אוטומטי, אך ברוב הדפדפנים קיימת האפשרות לחסום שימוש בקוקיס. אם אתה מעדיף זאת והדפדפן שלך תומך באפשרות זו תוכל לערוך את אפשרויות הדפדפן שלך כדי לחסום קוקיס בעתיד. אנחנו משתמשים בקוקיס מכמה סיבות. לדוגמה, קוקיס מאפשרים לנו לעקוב אחר השימוש אשר עושים המשתמשים שלנו באתר וכך ללמוד איך לשפר את חוויית השימוש באתר זה וכן קוקיס מאפשרים לנו לתפעל את האתר. אם תבחר לדחות קוקיס ייתכן שעדיין תוכל להשתמש באתר; עם זאת, הגישה שלך לאזורים מסוימים ושירותים מסוימים באתר עשויה להיות מוגבלת.
  אנו עושים שימוש בקוקיס של צד ג', לרבות פייסבוק וגוגל לצורך התממשקות עם שירותים המוצעים על-ידם, ניתוח אנליטי של מידע לגבי שימוש באתר ולתפקוד ותפעול לחצני שירותים של צד ג' (כגון כפתור ה Like של פייסבוק).
 • אנו עשויים גם לעשות שימוש באתר ובמיילים שלנו בווב ביקונס בכדי לאסוף את המידע המפורט במדיניות זו. ווב ביקונס, או "gifs", הם תמונות אלקטרוניות שמאפשרות לנו לשלוח קוקיס, לנטר את השימוש שלך באתר או לקבל אינדיקציה לכך שבוצעה פעולה בתכתובת דואר אלקטרוני מטעמנו.
 1. שיתוף מידע
 • העברת מידע לגורמים שלישיים אף על-פי שאנו עושים מאמץ סביר לשמור על פרטיותך, ייתכן שנידרש על-פי חוק לחשוף מידע שסיפקת בעת שימושך באתר, ייתכן גם שנחשוף מידע על אנשים המאיימים ו/או עשויים לפגוע בנו ובשירותינו (כגון הונאה מצד משתמשים, שליחת איומים, הפצת דואר זבל וכו') או אנשים שפעולותיהם עלולות לגרום נזק לאחרים או לפגוע בהם.
 • קבלני משנה וספקי שירות אנחנו עשויים לשתף את המידע שלך עם ספקי שירות וקבלני משנה העובדים עמנו ו/או המספקים שירותים מסוימים מטעמנו בארץ ובחו"ל וזאת ככל שהדבר יידרש לצורך מתן השירות, שיפורו ופיתוח שירותים נוספים. כמוכן, אנו עשויים לאחסן מידע בשירותי ענן ששרתיו ממוקמים מחוץ לישראל. חברות אלה אינן רשאיות לשתף או להשתמש בעצמן במידע המאפשר זיהוי אישי שאנחנו מספקים שלא עבורנו או לצורך תפעול האתר. בנוסף, אנחנו עשויים להעסיק גורמי צד שלישי מהימנים כדי לסייע בהפצת סקרים, פרסום ו/או תכנים. לאחר השלמת פרויקטים אלה, אנו דורשים כי כל המידע יוחזר אלינו. לבסוף, אנחנו משתפים מדי פעם מידע אגרגטיבי עם ספקי השירות שלנו. מידע זה אינו מכיל מידע המאפשר זיהוי אישי באמצעים סבירים והוא משמש לפיתוח תוכניות ותוכן שעשויים לעניין את המבקרים באתר האינטרנט שלנו.
 1. קישורים

שים לב שאתר האינטרנט שלנו כולל קישורים שמובילים לאתרים אחרים. אתרים אלה עשויים לאסוף ממך מידע המאפשר זיהוי אישי. מדיניות פרטיות זו אינה כוללת את נוהלי איסוף המידע או המדיניות של אתרי אינטרנט כאלה ו/או כל גורם שלישי, וכל שימוש שתעשה בקישורים ו/או שירותים אלה הינו באחריותך בלבד.

 1. אבטחת מידע

אנחנו נוקטים צעדים סבירים כפי הנהוג בתעשייה כדי לסייע בהגנה על המידע המאפשר זיהוי אישי שאתה מספק לנו. אנחנו גם עושים מאמצים סבירים להגביל את הגישה למידע המאפשר זיהוי אישי לעובדים הזקוקים למידע כדי לבצע עבודה ספציפית (לדוגמה, נציגי שירות לקוחות). אך יש לקחת בחשבון ששום אמצעי ו/או שירות אינם בטוחים באופן מוחלט, במיוחד כשהפעילות היא מקוונת. אם יש לך שאלות כלשהן בנוגע לאבטחת המידע שלך, אתה מוזמן לשלוח הודעה לכתובת הדואר האלקטרוני הרשומה לעיל.

 1. קבלת גישה למידע המאפשר זיהוי אישי

באפשרותך לבקש גישה, עדכון או מחיקה של מידע המאפשר זיהוי אישי שאספנו עליך. כדי לממש זכות זו, עליך לשלוח אימייל לכתובת הדואר האלקטרוני הבאה: info@orr-shalom.co.il  עם פרטים שיאפשרו לנו לאמת את זהותך.

 1. שינויים במדיניות הפרטיות

אנו רשאים לשנות את מדיניות הפרטיות בכל עת. במקרה של שינוי נוהלי הפרטיות שלנו, נשנה מסמך זה כך שתוכל לדעת איזה מידע אנחנו אוספים, כיצד אנחנו עשויים להשתמש בו ובפני מי אנחנו עשויים לחשוף אותו. נודיע לך על כל שינוי מהותי במדיניות פרטיות זו על-ידי פרסום הודעה בולטת באתר האינטרנט שלנו ובמקרה שנרצה להחיל שינוי זה גם על מידע שכבר מסרת לנו גם נשלח לך הודעה במטרה לבקש את הסכמתך לכך. מומלץ לעיין בהצהרה זו מדי פעם כדי לקבל מידע על האופן שבו אנחנו מגנים על המידע שלך.

 

רוצים להיות הורי בית?

אם להיות הורי בית במעון משפחתי לילדים בסיכון, נשמע לכם מאתגר ומשמעותי.
אם אתם מוכנים להעניק לתת ולהכיל.
אם אתם רוצים להיות חלק מהעשייה החשובה הזו, נא לשלוח קו"ח לטלי גפן  talig2@orr-shalom.co.il

דילוג לתוכן